Adres

Karlıktepe Mahallesi Egemenlik Bulvarı No:35 Kartal/İSTANBUL

Hemen Ara!!!

Whatsapp

Telefon/Faks


0533 546 75 14

Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar

Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar

20Eyl

2019

Duyuru

Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar

Firma olarak kurulduğumuz günde bu yana müşterilerimizin memnuniyeti amacıyla çalışıyoruz. Tecrübeli olduğumuz çilingirlik işlerinde başarılı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Yeni çıkan teknolojik imkanları göz önünde bulundurarak her geride bıraktığım


Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar

Yunus Mahallesi

 

Firma olarak kurulduğumuz günde bu yana müşterilerimizin memnuniyeti amacıyla çalışıyoruz. Tecrübeli olduğumuz çilingirlik işlerinde başarılı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Yeni çıkan teknolojik imkanları göz önünde bulundurarak her geride bıraktığımız gün daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yenilikleri kısa sürede bünyemize kattığımız amacıyla müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti kısa sürede sunuyoruz.

 

Çilingir hizmeti veren firmamız yunus mahallesi ortamında lüzumlu hizmeti müşterilerimize sağlamakta. Buna ek olarak firma olarak yunus mahallesi sınırları dışında tespit edilen ve bize ulaşan müşterilerimize de lüzumlu desteği sağlamakta. Bizimle etkileşime geride bıraktığımız müşterilerimizin problemini süratli bir şekilde çözüyoruz. Benze problemleri müşterilerimizin tekrardan yaşamaması adına da lüzumlu hizmeti sağlıyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 

Ev, büro, dükkan başta olmak üzere her türlü çilingir hizmetini veriyoruz. Çelik kasalarda yaşanan kilit problemini, ev kilitlerinde yaşanan problemler, büro kilitlerinden yaşanan problemler çalışma alanımızın ortamında yer almakta. Yunus mahallesi ana hizmet merkezimiz olmasına karşın müşterilerimizin bizi tercih ettikleri her bölgeye lüzumlu hizmeti ulaştırıyoruz. İş bölgelerinde giderek yaygınlaşan şifreli kilit sistemlerinde sistemsel arızalar yaşanabiliyor.

 

Yaşanan problemler kısa sürede çözerek müşterilerimizin mağdur olmamalarını sağlıyoruz. Kilit sistemlerinde yaşanan problemleri genelde kapıya zarar vermeden çözmeye çalışıyoruz. Fakat kapıya istemeden de olsa zarar sunduğumuz hallerde müşterilerimizin masrafını karşılıyoruz. Kapıların göbeklerinin değişimi, kilit sistemlerinin değişimini kısa sürede tamamlıyoruz.

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Müşterilerimizin hayat sürdürdükleri bozukluğu kısa sürede çözmemiz, dilenen hizmeti kısa sürede bölgeye ulaştırmamız sunduğumuz hizmetlerin beğenilmesini sağlıyor. Sunduğumuz hizmetlerden ötürü bu vakte kadar müşterilerimizden her vakit firma olarak tam not almayı başardık. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, deneyimli personeller ile çalışmamız firmamızın hizmetlerinin beğenilmesinde gerektiğince büyük bir paya sahiptir.

 

Çalışma Saatlerimiz

 

Firmamız müşterilerimizin her vakit problem yaşayabileceği düşüncesiyle sıksık olarak hizmet sunuyor. Gece saatlerinde yaşanan kapı problemleri, anahtarın evde unutulması, kapı kilitlerinin bozulması vb. gibi problemler daha çok yaşanıyor. Yaşanan bu problemler karşısında da gece saatlerinde müşterilerimiz bizlere ulaşabilirler.

 

Firmamızın hizmetinden yararlanmak amacıyla cep telefonları ile bizi arayabilirsiniz. Hem de WhatsApp etkileşim hattımız üzerinden de müşterilerimiz bizimle etkileşime geçebilirler. Uygun fiyat avantajlarımız ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak amacıyla sizde bizi tercih edebilirsiniz.


Bu yazı daha önce 66 kez okundu.

Yorum Yaz

Adınız

Email

Yorum

0 Yorum

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!

en çok okunanlar

Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar

Yunus Mahallesi Çilingir ve Anahtar 20 Eyl, 2019

Zümrütevler Çilingir ve Anahtar

Zümrütevler Çilingir ve Anahtar 20 Eyl, 2019

Soğanlık Hızlı Çilingir

Soğanlık Hızlı Çilingir 14 Eyl, 2019

Blog Kategorileri